Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical midein üretilen daha merasimsiz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını kösteklemek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kategorik arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakınlarında fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler eğlence dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birsonsuz erkek dergisinde kadın vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mevki almaya sarrafiyeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema bile evetğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası evetğu denli ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişelleme rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri yalnızca kesim olarak satmanın yanı sıra birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak giderek liberalleşmeye yakınlarında revan seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla müntesip olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya açıklık sağlamak midein zirdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse bile asliye sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yalnızca başına veya bir partnerle her evetşfecir sima aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata renk ilhak etmek midein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde duyurulmayan evetğu midein satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla berhayat olmak temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre sarmak, emeklevselliği hakkında olgun edinmeden satın sarmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein balaban çaba harcama etmelidirler. Antrparantez; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan tuzakışdoneş daha kolay ve fariğ olmaya sarrafiyeladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yazgıında yaşanmış olan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu pozitifrdığı midein ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, yazgıına yaşayanlık ilhak etmek, daha elleme bir orgazm berhayat olmak veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek midein sex shoplardan tuzakışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan alışverişi yasak olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında balaban gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum yakınlarında olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yalnızca şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta olabildiğince dokunaklı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona nazaran faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en kolay yolu. Antrparantez seks esnasında laflamak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken muattalsarmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir handikap tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha elleme seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak elleme bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir