Mars’ın Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına istikamet veren bir mabeyinç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında yapılır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri gibi şahsi detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında tamam adımları atmaları bâtınin tavsiyelerde bulunur ve teknik gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak belde kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene ortamında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Bugün bile insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke nispet göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi eylemek, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en taban görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve yerine göre hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyen bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha okkalı haber sahibi yürütmek istiyorsanız, biröte terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bâtınin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bâtınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına göre belirlenir ve biröte kişiye göre yabanlık ve gelecekteki vakalar hakkında haber verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğunlukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur bâtınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin hissî yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı gibi yaşfakat şekline en paha.

Burç yorumlaması hakkında çok okkalı haber sahibi yürütmek bâtınin, astroloji terminolojisine aşina yürütmek önemlidir.

Had Mealı
Doğum haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında haber verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğçalışmaimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse bile, tamam bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, müstakbel tahmini ve daha sert çok iş hakkında haber tevdi dair enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir