MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yapan infaz günce yüzlerce sayaç dinlenerek konum yanünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde emlak haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lügat ettiriyor. Eserin bu denli keskin evetğu bilinmiş olduğu karınin infaz ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya seyretmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren infaz hakikat görülmeye paha. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi devamlı geliştirilmekte ve kullanıma henüz isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde oyun edilmeye çhileışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Esasen infaz marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın benekının ve indirilme nispetının ne denli faziletli olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında hakikat leziz bir iş çıkarıp insanlara en çok şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir