ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçbaşlangıçak Ziraat, ekincilik makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yaraşır olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Akla yatkın maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye başlangıçladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat talep ve ekincilik sektörünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile yan yana gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik sektörü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile canlı ve meşakkatlilü beşer deposuna ehil olan Üçbaşlangıçak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış valör sağlayıcı Üçbaşlangıçak Ziraat; derin Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Sürekli gelişim ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ziraat ürünlerinin hem vatan içre hem bile vatan haricinde güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yaraşır ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı kalır ve toprağınızdan daha bir tomar semere ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha vergili bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en şanlı ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha vergili skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona ya da sarih bir hendek hafriyatsına artırmak bâtınin yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. üst yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden duymak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kadar alanlara artırmak bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir demetlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğçalışmatirilebilir ve birkötü ataşmanla da oylumluletilebilir. Temel dahişenler alelumum hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara nazaran oranla düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ziraat’ın dip yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ziraat olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği gün hayvanın mazotü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları yegâne seferde alabilir ve daha yavuz beslenebilir. Olta karmanın binalması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha yavuz beslenmesine böylelikle daha bir tomar mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Olta Muhtelit Makinaları da Üçbaşlangıçak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gösterişli ve vergili bir tarımsal üretim bâtınin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı bâtınin önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yavuz durumlara gelmesi bâtınin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşlangıçak Ziraat olarak bütün çhileışanlamış olurımızın katkısıyla yan yana
Üçbaşlangıçak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir